Warhammer 40.000 Regicide Torrent İndir Full (PC)

1

Warhammer 40.000 Regicide Torrent İndirWarhammer 40.000 Regicide Full İndirTorrent Oyun İndir

Warhammer 40000 Regicide indir ,Senaryo moduna sahip olan Warhammer 40000 Regicide toplamda 11 bölümle oyun severlerin karşısına çıkıyor. Android sistemler aracılığı ile oyunu indirerek sorun yaşamadan oynamaya başlayacaksınız. Oyunda ki dikkat çeken dinamik hatlar, yeni karakter ve harita oyunun seyrini de en iyi şekilde değiştirmeye geliyor. Stratejik hamle yapmanın en güzel halini yaşatacak olan oyunun temel konusu strateji üzerinedir. 40000 serisi ve birden farklı modları bulunduran içeriği ile oyuncularda bu durumdan fazlası ile memnun kalacaktır. Sıra tabanlı mücadelelerin yer alacağı oyunu artık sizlerde oynarken fazlası ile keyif almaya başlayacak ve stratejilerinizi de konuşturmaya başlayacaksınız. Bilindik satranç oyunların aksine daha farklı bir temayı barındıran Warhammer 40000 Regicide oyunu, önemli ve sonuca etki edecek olan stratejilerin başrolde olacağı bir oyun olarak göze çarpıyor. Doğru hamleler yaptığınız vakit kazanmanız mümkün olacaktır. Fakat burada ki en önemli ayrıntı ise stratejilerinizi doğru ve hızlı bir şekilde yapmaktır. Hem masaüstü hem de mobil odaklı cihazlar aracılığı ile rahatlıkla oynanabilecek bir oyun olan 40000 Rengicide oynarken keyif almaya başlayacağınız strateji bazlı oyunların arasında yer alıyor.

Değişik stratejiler üretmeniz oyunun ana kazanma hedeflerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Eğer ki doğru hamlelerin yanı sıra farklı strateji yollarını da izlemeye başlarsanız hiç kuşkusuz gülen tarafta siz olmaya başlayabilirsiniz. Aynı zamanda oyunda filin üzerine oldukça büyük olan kale üzerine çıkabiliyor. İlginç hamlelerden kulu olan oyunu hemen sizlerde sorun yaşamadan oynamak ve görsel yönden etkileyici bir tasarım içerisinde yerinizi almak için hemen oyunu indirmeye başlayabilirsiniz. Satranç oyunlarının bir farklı versiyonu olarak ön plana çıkan oyunu sizlerde indirerek satranç oynamanın keyif veren yanlarını da yaşamaya başlayın.

>>> İNDİR – DOWNLOAD <<<


3.274
OYUN BILGILERI 2 sene önce eklendi
Warhammer 40.000 Regicide Torrent İndir Full (PC)

Tür: Strateji Oyunları

Platform: PC

Boyut: 3,47 GB

Crack: CODEX

Tarih: 18 Eylül 2015

Dil: İngilizce

Açıklama: Warhammer 40.000 Regicide,Warhammer 40.000 Regicide indir,Warhammer 40.000 Regicide torrent indir,Warhammer 40.000 Regicide torrentten indir,Warhammer 40.000 Regicide full indir,Warhammer 40.000 Regicide hızlı indir,oyun indir,torrent oyun indir,full

Etiketler: , , , , , , , ,

escort bursa
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?