This War Of Mine Oyununun İçeriği ve Hikayesi

1

indirDeğerli hizlioyunindir.net takipçileri , bugün size hayatta kalma , savaş oyunları içerisinde oynarken hem hayal gücünüzün uç noktalara ulaşacağı hemde çok haz duyacağınız bir oyun hakkında bilgi vereceğim.

Öncelikle bu oyun sizin hayatta kalma anlayışınızı tamamen değiştirecek. Hayatta kalmak için neye ihtiyacınız var saldırmaya mı yoksa savunmaya mı?

Aslında her ikisine de ihtiyacınız var. Oyun savaş sonrası bir şehirde yaşanan kıtlığı ve hayatta kalma mücadelesini içeriyor.  Oyunda her gece hayatta kalmak için erzak aramaya çıktığınızda aynı amacı güden başka bir leş diyenler tarafından kapınız çalınabilir ve saldırıya uğrayabilirsiniz. Bu yüzden planlamadan atacağınız her adım ekibinizden birisinin ölümüne yol açacaktır. Oyunun içeriğini ele alacak olursak eğer oyun biraz fantastik korkuya kaçabilir.  Oyununda her anında gerilim ve korku yakanızı bırakmayacak.

285956447Oyun Nasıl Oynanır?

Savaş mağduru 3 kişi ile harabe bir evde oyuna başlıyorsunuz. Öncelikle o evdeki işinize yarayabilecek malzemeleri toplayıp hayatta kalmak için gerekli olan envanterleri yapmanız gerekir. Sonuç olarak evdeki eşyalar sizi uzun bir süre hayatta tutmayacaktır. Bunun için her gece seçmiş olduğunuz bir karakter ile sizin gibi yaşam mücadelesi veren kişilerin yaşadığı evlerden işinize yarayacak parçalar çalmanız lazım. Tabi bunu yaparken diğer insanların sizin gibi bir arayış içerisinde olduğunu unutmayalım. Bu kadar büyük bir kaosun içinde iyi niyetli insanlara rastlamanız da olasıdır. Gittiğiniz mekanlarda takas yapabileceğiniz kişilere rastlayabilirsiniz. Sırf takas yapmak için o insanların evlerine veya bulundukları yerlere gitmenize gerek yok çünkü onlarda sizin kapınızı çalabilir. Oyunda kimin dost kimin düşman olacağına karar verecek olan sizsiniz.

Yazdıklarımdan yola çıkacak olursak eğer oyunun size vereceği hazzı , hayatta kalma içgüdünüz ve zekanız belirlemektedir. Gördüğünüz gibi oyun çok korku , heyecan ve gerilim dolu bir oyun indirip hemen oynamanızı tavsiye ederim.

 


450
OYUN BILGILERI 8 ay önce eklendi
This War Of Mine Oyununun İçeriği ve Hikayesi

Tür: Oyunlar

escort bursa
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?