The Walking Dead: Season 2 Episode 1 Torrent İndir Full

1

The Walking Dead: Season 2 Episode 1 Torrent İndir Zombi oyunlarının, filmlerinin her daim kendine has bir hayran kitlesi olmuştur. The Walking Dead de dizi sektörünün yanı sıra oyun sektöründe de bu kitleye hitap etmeyi başarmış ender yapıtlardan biri halini almıştır. Değişik bir formatla oyun severlere ulaşan yapıt, kimilerinin takdirini kazansa da kimilerinin tepkisini de toplamayı başardı. Dolayısıyla oyunu beğenip, beğenmemeniz video oyunlarında nelerden hoşlanacağınıza bağlı olarak şekilleniyor.

Telltale games’in serinin ilk oyununu çıkarmasıyla zaten böyle bir oyunu bekleyen hayran kitlesi satış adetlerinde patlama yapmasına imkan tanıdı. Oyunu nasıl bitireceğinizi ise yine kendiniz belirliyorsunuz. Bu konu ise ciddi anlamda spoiler içerdiğinden oyunu oynayınca finalde nasıl bir ortamın şekilleneceğini kendiniz yorumlayabilirsiniz.

Genelde bir örgüyü hissettiğiniz oyunda grafiklerin yerine görseller sizi karşılıyor. Kısacası bu oyundan olağanüstü grafikler, yoğun savaş sahneleri gözlemlemeniz pek de olası değil. Yine de eğlenerek oyun oynayabilmenize olanak sunan oyun, zombi hikayelerinden hoşlananlara harika bir atmosfer yaşatıyor diyebiliriz.

– TORRENT İNDİR –


4.778
escort bursa
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?