Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth Torrent İndir Full

0

Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth Torrent İndir Dünya’nın yaşanılmaz boyutta çirkinliklere imza attığını, artık insanların yaşamasına imkan tanıyabilecek olgunluktan uzaklaştığını düşünün. Aklınıza gelen ilk tercih şüphesiz, dünyadan uzaklaşarak yeni bir yerleşim yerinin tespiti için uğraşmak olurdu. Nitekim Sid Meier’s Civilization Beyond Earth yapımcılarının da aklına gelen ilk başlık bu olsa gerek ki, oyun bu temel ile kurulmuş.

Oyun sistematiğini bilim kurgu faktöründen almaktadır. Küresel olayların kısır döngüsü sonucunda dünyada bilimin ve modernizmin tamamen ortadan kalkışı, şüphesiz sıkıntılı bir çağın başlangıcının haberi niteliğindedir. İnsan ırkının yeniden dirilme çabası yeterli yanıtı verememiş ve insanlık kurtuluşu uzayda yeni bir gezegen keşfetmekte bulmuştur.

Uzaya yerleşeceğiniz insan topluluğu üzerinde bir baskı kurarak, kendi devletinizin uzayda inşasına olanak sağlayabilirsiniz. Halkınızın yerleşim yerleri açısından da çeşitliliğini sağlayarak, yabancı bir gezegenin keşfinin ardından yaşam için en uygun ortamın tercih edilmesinin yanı sıra dışarıdan gelecek saldırılara karşı savunma mekanizmasının değişilmez bir basamağı olan kuvvetli ordularınızı araştırın. Hükümdarlığını yaptığınız koloninin çok çeşitli özellikleri hakkında karar verme yeteneğine sahip olarak, uzayda hükümdarlık yapmanın eşsiz hazzına ulaşın.

– TORRENT İNDİR –


4.740
escort bursa
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?