Pro Evolution Soccer (PES) 2012 Torrent İndir Full

4

PC ve PS3 sürümlerine ait 2 adet demo ile hayatımıza girmişti, Pro Evolution Soccer 12. Konami yapımcılığının üstlenmesinden dolayı, uzun yıllar önce futbol oyunu sektörüne giriş yapmıştı. Pro Evolution Soccer 12 video oyunu, maça başlarken öncelikle tribünleri ve seyircileri görme fırsatını veriyor. Ardından ise futbolcuların sahaya girişini ve yayılışlarını göstermektedir. Tribün detaylarının oldukça üst düzey olmasından dolayı, oldukça tercih edilen oyunlardan birisi olmuştur. 2011 yılında birçok mecrada ve alt yapıya sahip veritabanlarında satışa sunulmuştur. O zamanlar hala daha devam eden FIFA ile aralarındaki rekabetlerden dolayı, gün geçtikçe her iki firmada yenilikler yapmak zorunda kalmışlardı. Oynanabilirlik açısından FIFA video oyununa göre, oldukça üst düzey olmasından dolayı bu konuda rakiplerini elemekteydi.

Özellikle PS3 mecrasında, oldukça tercih edilmekteydi. Playstation kullanılarak oynanması da oldukça zevkli hale geliyordu. Konami, son yıllarda lisans konularında oldukça başarılı bir şekilde çalışmalarını sürdürmekteydi. Lakin Pro Evolution Soccer 12 futbol oyununda hala daha bazı lisanssız takımlar yer almaktaydı. Bunlardan en önemli takımlardan bazıları ise;

• Arsenal ( North London )
• Chelsea ( London FC )
• Sunderland ( Wearside )
• Stoke City ( The Potteries )
• Everton ( Merseyside Blue )
Lisanssız Ligler ise;
• Premier Lig ( Sadece Manchester United ve Tottenham Hotspur )
• Serie A
• Portekiz Ligi ( Pro Evolution Soccer 12’ye yeni eklenen liglerden bir tanesidir. )

Yukarıda yer alanlar ise Pro Evolution Soccer 12’de yer alan lisanssız takım ve liglerdir. Konami, bu konuda 2015 yılında profesyonel bir çalışma yaparak, neredeyse tüm takımları lisanslı halde futbol tutkunlarına sunmuştur. Lisans konusunda geçmişe göre büyük başarı elde ettiklerini görüyoruz.

– TORRENT İNDİR –


3.935
OYUN BILGILERI 2 sene önce eklendi
Pro Evolution Soccer (PES) 2012 Torrent İndir Full

Tür: Spor Oyunları

Platform: PC

Boyut: 6.08 GB

Crack: RELOADED

Tarih: 14 Ekim 2011

Dil: İngilizce

Açıklama: Pro Evolution Soccer 2012 / PES 2012

Etiketler: , , , , , , , , ,

escort bursa
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?