Pro Evolution Soccer (PES) 2010 Torrent İndir Full

1

Pes 2010 gerçekten de yeni özellikleriyle ve grafik motorlarıyla çok ilgi çekici bir futbol video oyunu olmayı başarabilmiştir. 2009un devamı olarak bizleri karşılamaktadır. Konami tarafından geliştirilip Playstation 3 kadar destekleyip ve Xbox çeşitlerini de desteklemektedir. Oynanabilirliği yüksek ve yeni özellikleriyle oyuncuların keyfini katlamaktadır.

23 Ekim 2009 da raflara sunulan PES 10 oyunu belli başlı stratejileri ile gerçekten muazzam bir ilgi görülmüş ve 2008 den sonra ise en çok raflarda tüketilen oyun olmuştur. Bu oyunda artık benzetim olmayı başarabilmiş ve sizlerin de bu oyunda gerçekçiliği ve oyuncuların hızlı tepkileri çok hoşunuza gidecektir. Kendinize kariyer oluşturup oyuncuları transfer edebilmektesiniz. Bu şekilde daha vakit ayıracaksınız ve oyundan daha çok keyif alacaksınız. Bu oyunda yapay zekâ daha çok geliştirilip basit gollerin bile artık atılamayacağı bir oyun olmuştur. Yeni çalımlar ve hareketler eklenerek yeni animasyonlarıyla sizlere daha işlevselliği yüksek bir oyun sunmaktadır. Gelişmiş çevrimiçi modu ile gerçekten oyuna daha çok bir ilgi görülmüştür. Oyuncuların gerçekçiliği ve grafik de ki üst düzeyi ile çok büyük bir ilgi görülmüştür. Oyuncuların artık daha çok benzemesi sizlerin de hoşunuza gidecektir eminim. Bizler oyunu kurmadan önce belli başlı ön yargılarımız vardı. Aşırı derece de bir ilgi görülen bu oyunda yaratıcı zekânız ve stratejileriniz daha çok ön plana gitmektedir. Oyunun sistem gereksinimlerine gelecek olursak olağan üstü bir sisteme ihtiyacınız yok. O yıllarda iyi derece de bir sistem bu oyun için yeterlidir.
Minimum sistem gereksinimleri:

• 1 GB RAM
• WİN XP, Vista, 7
• Pentium 4 2,6 GHZ
• 8 GB Har disk boş alanı
• Nvidia 6800 GT veya üstü
Bu sistem gereksinimleri o yılların iyi bilgisayarına denk gelebilir lakin bu yıllarda orta dereceli güncel bir sistemle rahatlıkla oynayabilirsiniz.

– TORRENT İNDİR –


6.100
OYUN BILGILERI 2 sene önce eklendi
escort bursa
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?