Pro Evolution Soccer (PES) 2009 Torrent İndir Full

3

Pro Evolution Soccer 2009, kapağında dünyanın en iyi futbolculardan birisi olarak görülen Lionel Messi’nin olduğu bir Konami video oyunu serisidir. PES olarak lanse edilmesinden dolayı, günümüzde PES olarak söylenmektedir.

Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya’da özel isimlendirmeler ile adlandırılan futbol video oyunudur. Konami’nin yapımcılığını üstlendiği Pro Evolution Soccer serisi 2001 yılında sektöre giriş yapmıştı. 2001 yılında Pro Evolution Soccer serisinin ilk futbol video oyunu ile giriş yapmıştı. O zamanlar da pek fazla tercih edilmemekteydi. Teknolojinin düşük gelişim göstermesi sebebiyle oldukça kötü denebilecek oynanabilirliğe sahipti. Oyunda 50 milli takım olup ve 32 klüp vardır. Oyunun yapay zekayla belli başlı oyuncuları sizlere özgü hareket ettirerek yaratıcı zekanızı kullanabilmenize olanak sağlamaktadır. Oyun 2008 de ki gibi beklentileri karışamadı ve hataların daha çok çoğaldığını belirtmektedirler. Oyunun futbolseverler tarafından oldukça ilgi görüldü ve halen de görülmeyi özlemli olarak tanımaktadırlar. Oyunun sistem gereksinimleri ise o yıllardaki sistemin kaldırması çok da fazla iyi bir sistemin olması gerekmemektedir. Pesin en zayıf yönü ise lisans en zayıf olmasıdır. Eleştiri aracı olarak kullanılmasın sebebi ise budur bizce. Pes 2009 da uzun mesafeli pasları ve ara yüzün de hafifliği eminiz hoşunuza gidecektir. Aşırı sarı kartın olduğu ve ara paslar da ise oyuncuların beklenmedik hareketler yapması bir çok futbolsever tarafından ise eksik not almaktadır. Oyuncu koşuları 2008 e göre daha iyi fakat hala da eksiklikleri mutlaka var. Grafikleri konusuna gelince bence pesin o yılda en iyi futbol oyununda muazzam şekilde grafikler çıkartmış.

Doğal hava şartlarının etksi ise en çok sevdiğim yanı ve bununda oyuncularının etkisinde görülmesi çok hoş bir şey olsa gerek. Bence bu konuda biraz daha sistem gereksinimleri az olsaydı o yıllarda biraz daha fazla tutulabilirdi.

– TORRENT İNDİR –


6.270
OYUN BILGILERI 2 sene önce eklendi
escort bursa
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?