Pro Evolution Soccer (PES) 2008 Torrent İndir Full

0

Pes 8 gerçektende Konami tarafından geliştirilen ve en çok satıp diğer serilerden en farklı stille gelmiştir. Bu seride önceki seriye göre yapay zekâ sistemi kullanarak oyuncuları daha rahat hareket ettirtmek çok kolay olmaktadır.

Pes 8 de diğerlerine göre kalede ve savunma da daha rahat kontrollerle gerçekliğe yakın bir oyun sunmaktadır. Bu oyunda daha çok düşünüp yaratıcı zekânız ortaya çıkmaktadır. Biz bu oyunda gerçekten tamamen simülasyona dayalı ve sizlerin her türlü ataklarla sizleri daha keyifli bir oyun sunmaktadır. Bu TeamVision adlı yapay zekâ işlenmektedir. Menüler daha kullanışlı ve hızlı bir hale geçmiştir. Oyun her türlü resimleri sıkıştırılmış bir şekilde sizlere sistem gereksinimlerini daha düşük bir şekilde sunmaktadır. Sistem gereksinimleri ise o yıllarda orta ile iyi arasında bir sisteminiz olması gerekmektedir. Eğer önceki yıllarda bir nostalji efsanesi oynamak istiyorsanız sisteminiz bu yıllarda kötü dahi olsa rahatlıkla kaldırılabilir ve keyiflice oynayabilirsiniz.

• İşlemci: 1,4 GHZ ile o yıllarda biraz fazla olsa da oyunu daha bir gerçekçi yapmaktadır. 7
• Ram: 512 MB ram ile çok rahat olarak kaldırabilmektedir.
• Boş Alan: 4 GB sizlere gerçekten rahat bir alan sunup sisteminizi yeterli bir şekilde kullanabilmektesiniz.
• İşletim Sistemi: Win XP, Vista,7
• Ekran Kartı: DirectX compatible video card sizlere gerçekten en asgari bir ekran kartı ile dahi oynayabileceğiniz anlamına gelmektedir.

Oyunda ise diğer serilere göre muazzam bir şekilde değişim bulunmaktadır. Bu değişimlerden birisi ise en güzel olanı benim için. Oyunda ise takım olarak yönetme kalkıp artık oyuncuları yönetip taktikler geliştirilip daha zevkli hale gelmektedir.
Oyundaki kurulumu oldukça basit yalnız bazı arkadaşlarımızın kurulumdaki hatalardan bahsetmişler yalnız bizler rahatça kurup o yıllardaki üstün performansla oynadık.

– TORRENT İNDİR –


5.406
escort bursa
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?