PES 6 (2006) Torrent İndir Full

2

Yapımcılığını Konami’nin üstlendiği Pro Evolution Soccer serisi günümüzde hala daha devam etmektedir. Yapımcısının EA Soccer olduğu FIFA ile aralarındaki rekabet oldukça yüksektir. Bu yüksek rekabetler çok uzun yıllardır devam etmektedir. İki futbol oyunu üretici olan firmalar arasındaki rekabetler, en çok biz futbol tutkunlarını sevindirdiler. İki firma aralarındaki rekabetlerden dolayı, her çıkardığı seri ile kullanıcıların ilgisini çekmeye çalıştılar. 2015 yılında olmamızdan dolayı yaklaşık 10 yılı aşkın süredir 2 rekabet içerisindeki firmalardan birisi olan Konami Pro Evolution Soccer 6 serisi ile gönülleri fethetmişti. PES olarak hayatımızın çocukluk yıllarında giriş yapan PES 6 serisi, oldukça dikkat toplamıştı.

Pro Evolution Soccer 6 serisinin, en büyük yanı ise oynanabilirliğiydi. O zamanlarda PES ve FIFA aralarındaki rekabetlerden dolayı üreticiler, gelişen teknolojinin biraz daha kısıtlı olmalarından dolayı grafik üzerine değil de oynanabilirlik üzerine iyileştirmeler yapmaktaydı. Bu iyileştirmeler ise çıkardıkları tüm futbol oyunu serisine yansımıştı. Gün geçtikçe devrim niteliğini taşıyan PES 6 oyun motoru, günümüzde çıkan futbol oyunlarında benzerlerini görmekteyiz. PES 6’da sadece Arsenal ve Manchester United takımlarının lisanslı olması bize gösteriyor ki, o dönemlerde sektöre yeni giriş yapan isimlerden birisi olan Konami Electronic Arts firmasına göre daha düşük popülariteye sahipti. Ürettikleri 15 Ekim 2006’da sektöre sundukları Pro Evolution Soccer 6 oyunu ile oldukça dikkat çekmeyi başardı. Akılda kalan tek soru ise; O kadar düşük popülarite olmalarına rağmen, nasıl oluyor da Arsenal ve Manchester United takımlarının lisanslarını alabiliyorlar. O günlerde de anlaşılıyordu, ne kadar sağlam bir proje olacağını.

PES 6 serisinde Türkiye takımı lisanslı olarak yer almaktadır. Aynı zamanda Arjantin, Avustralya, Fransa, İngiltere ve İspanya milli takımları lisanslı olarak oyunda yer almaktalardı.

– TORRENT İNDİR –


9.441
OYUN BILGILERI 2 sene önce eklendi
escort bursa
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?