PES 5 (2005) Torrent İndir Full

1

Pes gerçekten oynanabilirliği ve işlevselliği çok yüksek olan futbol video oyunudur. Konami tarafından üretilip her kıta da farklı adlara bürünen bir oyun haline gelmiştir. 21 ve 28 Ekimde ilk olarak xbox ve playstation 2 sürümü çıkmış ve daha sonra ise bilgisayar sürümü yayımlanmıştır.

Oyun gerek grafik olarak gerekse de yazımsal olarak hatalarının nadir bulunduğu bir oyun olmuştur. Oyunda kariyer yapıp geliştirebilirisiniz. Oyun genel olarak o yıllarda nostalji olmayı ve hala da başka sürümleriyle de devam edecektir. Takımların Beşiktaş ve Fenerbahçe bulunarak yüzlerce takımın olduğunun göstergesidir. Milli takımın ise tam 4 kıtada çoğu milli takımlara oyunda yer verilmiştir. Bunun yapımı Japonya ait olup o yıllarda oynanabilirliği çok yüksek olan bir oyun sunmuşlardır. FIFA aslında ilk sürümüyle birçok futbol oyunlarının çıkmasında öncülük etmiştir. Nedeni ise yapılan hareketleri ve algıları birebir sisteme yansıtmalarıdır. Bu da ise başlarda gerçekçiliği yüksek olmasına sebep olmaktadır. Oyunun sistem gereksinimlerine göz atacak olursak o yıllardaki sistemin dahi çok rahat kaldırabileceği ve sizleri depolama alnından daha rahat bir yer sunmaktadır. Fıfanın tek kötü yanı ise özellikle de 5 serisinde ise oynamadan önce her şey kurgulanmış ve bizde o kurgunun içerisinde oynuyormuş hissi vererek insanların ciddi anlamda canını sıkmaktadır. Fifa 5 özellikle erkeklerin bir şekilde damarlarına işlemiş ve büyük izleyici kitleye hitap etmekte olan müthiş bir futbol oyunudur. Oyun oldukça zevkli olup lisanslı veya lisansız futbolcuların bol yer aldığı bir oyundur.

Oyun gerçekten piyasaya sürüldüğü andan itibaren ilgi çekici ve dikkatleri üzerine toplayan bir oyun olmuştur. Oyunun kurulumun da herhangi bir hata v.s sorun olmamaktadır. Halı sahayı evimize taşıdılar aslında o yıllarda.

– TORRENT İNDİR –


8.978
escort bursa
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?