MotoGP 2015 Torrent İndir Full

0

18.88 GB dosya boyutu olan MotoGP 2015, yarış severlerin oldukça çok ilgileneceği oyunlardan birisi olmaya adaydır. Bilgisayardaki yarış oyunlarını, çok uzun yıllar önce oynamaya başlayan nesil artık gün geçtikçe yeni oyunlara adapte olmakta zorlanıyor. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, oyun motorlarında da ciddi derecede değişimler mevcuttur. MotoGP 2015 ile birçok yeniliğe sahip olabiliyorsunuz.

Kendi motosikletinizi istediğiniz şekilde düzenleme fırsatlarına sahipsiniz. Daha önceleri sadece araba yarışı oyunlarında mevcut olan bu düzenleme fırsatları, artık MotoGP 2015 ile mümkün kılınmıştır. Aynı süreç içerisinde motosiklet sürücüsünün kıyafetlerini ve benzeri unsurlarını düzenleme fırsatını yakalayabiliyorsunuz. Motosiklet sürücüsünün, kaskını ve kıyafetlerini düzenlemek ile istediğiniz şekilde tasarlayabiliyorsunuz. MotoGP 2015, yeni sezon oyunlarına dahil olarak üretilmesinden dolayı oldukça yüksek özelliklere sahiptir.

Minimum Sistem Özellikleri
• 18.88 GB Dosya Boyutu
• Windows Vista P2’den Windows 8.1’e kadar uyumludur.
• İntel Core i3 2.93 Ghz / AMD Phenom II X4 3.30 Ghz işlemciler ile rahatlıkla oynayabilirsiniz.
• 4 gb ram belleklerine sahip olmanız gerekmektedir.
• HDD belleğinizde 30 GB boş alanın olması gerekiyor ki oyunu o boş olana kurabilirsiniz.
• Ekran kartı konusunda diğer oyunlara nazaran biraz daha düşük ekran kartları ile oyunu oynama fırsatına sahip oluyorsunuz. Nvidia GeForce Gtx 460 – 1GB olmalı aynı süreçte Atı kullananlar için ise ATI Radeon HD 6790 – 1 GB bellek ile rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Motosikletin dünya yarışlarında kendinizi göstermek istiyorsanız, başarılı olarak sektöre sunulan MotoGP 2015 ile bu yarışta kendinizi gösterme fırsatını yakalayabiliyorsunuz. Değişen oyun motoru teknolojisiyle, gerçekçi bir şekilde yarışlarda kendinizi bulabilirsiniz. Bu yaz sezonunda oldukça tercih edilen motosiklet yarış oyunlarından birisi olmayı başarmıştır. Torrent olarak piyasaya da sunulan MotoGP 2015’i ücretsiz şekilde oynayabilirsiniz.

– TORRENT İNDİR –


3.731
OYUN BILGILERI 2 sene önce eklendi
MotoGP 2015 Torrent İndir Full

Tür: Yarış Oyunları

Platform: PC

Boyut: 18.88 GB

Tarih: 23 Haziran 2015

Kaynak: Kickass

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , , , , , ,

escort bursa
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?