Mad Max Torrent İndir Full (PC)

3

Mad Max Torrent İndirMad Max Full İndirTorrent Oyun İndir

Mad Max Torrent indir PC
Sınırları aşmak ve bulunduğunuz bölge kapsamı içerisinde yaşam mücadelesi vermek artık sizin elinizde olacak. Üstelik oyunda yemek ve su olmamakla beraber bulunduğunuz alanı koruma görevi de size veriliyor. Tehlikeli bölgeye girdiğiniz andan itibaren ölüm kapınıza gelmiş olacak. Bu sebeple oyunu oynarken çok dikkatli olmanız gerekiyor. Her ne kadar haritanın dışarısına çıkmış olsanız bile hiçbir şekilde güvenli değilsiniz. Harita dışına çıksanız bile her an her saniye tehlike sizleri bekliyor olacak. Üstelik oyunda sizleri en çok yoracak faktörlerin başında ise açlık ve susuzluk geliyor. Oyunda ihtiyacınız olan bir takım eşya ve kaynakların son derece güçlükle bulunacağını söyleyebiliriz. Gizli yerlerde bulunan bu kaynakları bulabilmek artık sizin elinizde olmaya başlayacak. Aynı zamanda oyunda ki dövüş mekanikleri de üst düzeyde tutulmuş olduğundan istediğiniz dövüş sitillerinizi de yapabilmeye çalışacaksınız. Oyun dünyasında kendisine yer bulan Mad Max, sistem özellikleri ile üstünlüğünü bir kez daha kanıtlamayı başarıyor. Uçsuz bucaksız araziler de yaşam mücadelesini ele alan oyun incelemelerden yüksek puanlar alabilmeyi de başarmış bulunuyor. 64bit Vista, Win7, Win8, Win10 işletim sistemine sahip olan Mad Max oyunu aynı zamanda da Playstation 4 controller destekler ile sorunsuz bir şekilde oynanabilecektir. 6GB Ram kapsayan oyunu sizlerde indirmeye başlayarak hemen oynayabilir ve heyecan soluklu zamanları da geçirmeye başlayabilirsiniz.

Türkiye üzerinde ki tüm oyun severleri de sunulan Mad Max’la artık keyifli zamanlarda geçirmeye başlayabilir ve oyunun içerisinde ki yerinizi alabilirsiniz. Oyunun bir diğer ekran kartı özelliklerine göz attığımız da oyun severlere NVIDIA GeForce GTX 660ti (2GB En Fazla) veya AMD Radeon HD 7870 ekran kartı özelliklerinde olduğunun mesajını da verebiliriz. O halde sizlerde keyifle oyunu oynamaya başlayacaksınız.

– TORRENT İNDİR –


6.538
OYUN BILGILERI 2 sene önce eklendi
escort bursa
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Mad Max Torrent İndir Full (PC)” oyununda 4 Yorum bulunuyor.
 1. ümit ulukan - 1 sene önce demiş ki:

  nasıl kurcaz bu oyunu

 2. hüseyin - 1 sene önce demiş ki:

  merhabalar. oyunu indirdim. kurmak için mad max e tıklıyorum ancak hiçbir şey olmuyor. yardımcı olabilirseniz sevinirim..

  • admin - 1 sene önce demiş ki:

   Setup dosyasını çalıştırdığınızdan emin olun hocam.