Football Manager 2015 Torrent indir Full

3

Football Manager 2015 Torrent indir, Yaz aylarının ve boş zamanlarımızın vazgeçilmezi halini almış bir oyun Football Manager. Kendi takımımızı en iyi takım statüsüne dahil edebilmek için verdiğimiz yoğun uğraş ve sonuçta başarı. Football Manager’in görsellikten uzak olmasına karşın akıllı tasarımı ve son derece mantıklı oynanışıyla bu kadar popüler olmasının temelinde futbolcuların ve teknik direktörlerin başarılı analizleri yer alıyor.

Football Manager 2015 oyununda başarılı bir gelişmeden söz edebiliriz. Arayüz anlamında ciddi gelişmeler var desek sanırım hiç de yanlış olmaz. Bunun yanı sıra oyuncularla diyalog, teknik direktörlüğe dair çoğu konuda gelişim de hayranlarını tatmin edecek seviyede. Başarılı istatistik sayfası sayesinde maça anlık müdahale etmenize olanak sağlanıyor. Hal böyle olunca teknik direktörlük kabiliyetiniz aslında ortaya çıkıyor.

Football Manager serisi boş vaktinizi değerlendirmeniz için olağanüstü bir seçenek. Özellikle futboldan hoşlanan bireylerin bu konudaki yaklaşımları takdire değer. Eğer sıkılıyor ve kendinize bir uğraşı arıyorsanız idealinizdeki takımın teknik direktörlüğünü üstlenerek, can sıkıntınıza çare bulabilirsiniz.

– TORRENT İNDİR –


8.972
OYUN BILGILERI 3 sene önce eklendi
Football Manager 2015 Torrent indir Full

Tür: Oyunlar, Spor Oyunları

Platform: PC

Boyut: 3.16 GB

Tarih: 7 Kasım 2014

Kaynak: Zamunda

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , ,

escort bursa
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Football Manager 2015 Torrent indir Full” oyununda 1 Yorum bulunuyor.
  1. Fırat - 2 sene önce demiş ki:

    saol