FİFA 2013 Torrent İndir Full

0

O yıllarda menajer modlarının transfer konuları oldukça zor olarak gerçekleşiyordu. Zor olmasına nazaran bazı özellikleriyle de can sıkıyordu. Lakin FIFA 13 serisini üreten Electronic Arts üreticileri bu konuda yenilik yapmışlardı. Yaptıkları yenilik ile birlikte futbol tutkunlarının takdirini kazanmışlardı. Menajerlik modunda oynadığınız takıma transfer ederken artık takas ve kira olarak yapılması takdire şayan bir yenilik olarak hayatımıza girmişti.

FIFA 13 serisi olarak üretilen futbol oyununda bazı sıkıntılar da o dönemlerde oldukça can sıkmaktaydı. Gerek sosyal medya ve gerekse de bazı sektörleri araştırdığımızda FIFA 13 oyununda, kontra atak olayının çok görüldüklerini belirtmişlerdi. Oyun hatası olarak lanse edilen kontra ataktan gol yeme sorunu, tüm futbol tutkunlarının canını sıkmaktaydı. Aynı süreçte faul ve kornerlerin de penaltı edasıyla kullanıldığını ve oldukça sorun teşkil ettiklerini de belirtmişlerdi. FIFA üreticileri olan Electronic Arts 25 Eylül 2012 tarihinde sektöre sunduğu FIFA 13 ile birlikte, rakipleri olan PES üreticilerine nazaran daha başarılı bir futbol oyununu sektöre lanse etmişlerdi. Yapılan yeniliklere sahip olan FIFA 13, geçen yıla göre maç motoru ve ara menüde oldukça değişikliklere ve yeniliklere maruz kalmıştı. Maç motorundaki başarısızlıklardan dolayı FIFA 13 serisinde bu tarz başarısızlık ve oyun hataları ile fazla karşılaşmayan futbol tutkunları, bu seriden oldukça memnun olduklarını da belirtmişlerdi.

Türkiye Süper Ligi, FIFA 13’te yer almamaktadır. Ea Sports firmasının Türkiye’den Türkiye Süper Ligi lisansını alamadığından dolayı, yer vermemişlerdi. Lakin bazı yapımcılar, Türkiye Süper Ligini FIFA 13 futbol oyununa lanse etmeyi başarmışlardı. Bazı program ve yamalar ile birlikte FIFA 13 futbol oyununda, Türkiye Süper Ligi’ni eklemeniz mümkün kılınmıştır. Kapağında Lionel Messi’nin yine yer alması bizleri şaşırtmamıştı.

– TORRENT İNDİR –


4.420
OYUN BILGILERI 2 sene önce eklendi
escort bursa
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?