FİFA 2012 Torrent İndir Full

0

Futbol oyunlarında olması gereken tüm özellikler zamanında FIFA 12 ile karşımıza çıkmıştı. Tüm özelliklere sahip futbolcular ve stadyumlar, gerçekçiliği yansıtmaktaydı. Lakin PES olarak hizmet veren futbol oyunu üretici firmanın kapak fotoğrafında o yılda Cristiano Ronaldo olmasından dolayı, FIFA 12’de Cristiano Ronaldo oyuncusunda biraz ilginçlikler mevcuttu. Lionel Messi ile kıyaslandığında o yıllarda çıkan oyunlarda aynı özelliklere hemen hemen sahip olmaları gerekirken Cristiano Ronaldo biraz sıkıntılı olarak karşımıza çıkıyordu.

Tüm sıkıntılara rağmen, ara menü ve maç motoru çok da düşük değildi. Lakin PES olarak üretilen futbol oyunları ile karşılaştırıldığında biraz daha sıkıntılı gözükmekteydi. O zamanda bir tokat edasıyla yenilikleri değiştirme konusunda birçok olumsuz yorumlar ile karşı karşıya kalmışlardı. Electronic Arts bu konuda zamanında, satıyorsa ellemeyelim özelliği satışa sunulan FIFA 12 ile değişimlerin kapılarını aralamıştı. PES olarak üretilen futbol oyuna nazaran biraz daha sıkıntılıydı. Lakin FIFA tutkunları tüm sıkıntılara rağmen hala da ha FIFA 12 sürümüne sahip, futbol oyununu tercih etmektedir.

Grafik konusunda oldukça uzman olarak davranan FIFA üreticileri Electronic Arts, oldukça yüksek grafiklere sahip FIFA 12 futbol oyununu sektöre sunmuştur. Grafik konularında yapmış oldukları değişimler ile oldukça tercih edilmekteydi. FIFA 12 ile;

• Menajerlik Modu
• Pro Oyuncu
• Oyuncu Yarat
• Stadyum ve Oyuncu Düzenle
• Stadyum Yarat
• Turnuva Modu
• Lig modu gibi birçok özelliği bünyesinde barındırmaktaydı. Özellikle oyuncu yaratma ve oyuncunun kariyeri olarak yönetebilme fırsatı verilmesinden dolayı, tüm futbol oyunu tutkunları FIFA 12’yi bu yüzden tercih ettiklerini belirtmişlerdi. Grafik konusunda başarılı olmasından dolayı, ara menü ve maç motorundaki sıkıntılara rağmen o dönemler de tercih edilen futbol oyunlarından birisiydi.

– TORRENT İNDİR –


3.144
OYUN BILGILERI 2 sene önce eklendi
FİFA 2012 Torrent İndir Full

Tür: Spor Oyunları

Platform: PC

Boyut: 6.80 GB

Crack: RELOADED

Tarih: 27 Eylül 2011

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , , , , , ,

escort bursa
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?