FİFA 2011 Torrent İndir Full

0

28 Eylül 2010 tarihinde sektöre bomba gibi giriş yapan FIFA 11, Pes tutkunlarını dahi şaşkına uğratmıştır. Teknolojiyi yakından takip eden Elecktronic Arts firması, sektöre sunduğu FIFA 11 ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmışlardır. Lakin FIFA 11 futbol oyunu sadece bilgisayarlarda çalışmaktadır. Android ve IOS sürümlerine ait, FIFA 11 futbol oyunu mevcut değildir. FIFA 10 olarak üretilen futbol oyunun IOS sürümüne sahip olması ile bizi şaşırtmıştı. O yıllarda Android ve IOS alt yapısının yeterince ünlü olmayışından dolayı, Elecktronic Arts firması bu tarz bir çalışmaya girmemiştir.

FIFA 11, değişen ara yüz ve maç motoruyla biraz başlarda oyuncuları zorlamıştı. Diğer FIFA serilerine göre oldukça farklı olan ara yüzünden dolayı, birçok olumlu – olumsuz yorumlara maruz kaldıklarını dile getiren Elecktronic Arts FIFA 11 serisiyle sektörde bayağı güç elde ettiklerini de geçtiğimiz yıllarda belirtmişlerdi. Teknolojiyi yakından takip etmelerinden dolayı, grafik konularında da oldukça değişim ve yenilikler meydana getirmişlerdi. O yıllara göre oldukça yüksek ekran kartlarıyla sadece çalışan bir futbol oyunuydu. Grafik konularındaki başarılı değişim ile 2015 tarihinde nasıl başarı yakaladıklarını aslında bizlere belirtmişlerdi. Minimum sistem gereksinimlerin de, oldukça yüksek özelliklere sahip olmalarından dolayı birçok futbol oyunu tutkunu sistemlerini değiştirmek zorunda kalmışlardı.

Minimum Sistem Gereksinimleri
• Ekran kartı konusunda o zamanlarda oldukça yüksek özelliğe sahip ekran kartlarıyla sadece çalışmaktaydı.

ATI RADEON HD 3870. NVIDIA GEFORCE 8800 GT

• Ram konusunda oldukça tutucu bir yapıya sahipti. 1 GB Ram bellek ile çalışmaktadır.
• 2.4 GHz uyumlu bilgisayarlar ile çalışmaktadır.
• Ekran kartının belleği ise en az 256 MB belleğe sahip olması gerekmektedir. Aksi takdirde kasmalar ve donmalar ile karşılaşabilirsiniz.

– TORRENT İNDİR –


8.273
OYUN BILGILERI 2 sene önce eklendi
escort bursa
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?