FİFA 2010 Torrent İndir Full

0

FIFA 10 ile, gerçekçi transferler yapılabilir hale gelmişti. Turnuva modu ve lig modunun yer aldığı FIFA10, 1 Ekim 2009 yılında oyuncularla buluşturulmuştu. Electronic Arts’ın futbol oyunları serisinin, devrim haline geldiği dönem olarak geçerdi 2000’li yıllar. FIFA 10 ile şuanda da dahil olan birçok yenilik ve özellik getirilmişti.

• Menajerlik Modu
• Virtual Pro
Yukarıda listede yer alan özellikler FIFA 10 ile hayatımıza girmişlerdi. Özellikle Virtual Pro olarak geçen yenilik ise, FIFA 10’un en çok tercih edilmesi etkenlerinden birisiydi. Virtual Pro olarak sektöre giriş yapan özellik, kullanıcılarına oyuncu yaratma fırsatını veriyordu. Kendi futbolcularını yaratan oyuncular, ürettikleri futbolcularının tüm özelliklerini değiştirebilme şansına mevcuttu. Futbolcunun zihinsel ve fiziksel özelliklerini değiştirebildikleri gibi isimlerini de kendileri değiştirebiliyorlardı. “ Oyuncu Yarat “ olarak Türkçe dil sürümüne göre entegre edilen özellik ile dünya futbol oyunlarında, bir devrim yaratmışlardır. Günümüz 2015 yılında futbol oyunlarında en çok tercih edilen futbolcu yaratıp kariyer olarak devam ettirmek, 2009 yılında FIFA 10 ile gündeme gelmişti. FIFA 10 oynamak isteyen arkadaşlar için minimum sistem gereksinimlerini sunalım.

Minimum Sistem Gereksinimleri

• 2.4 Ghz ( Tek çekirdekli yeterlidir. )
• 512 MB Ram ( Windows Xp işletim sistemine sahip ) , 1 GB Ram Bellek ( Windows Wista işletim sistemine sahip )
• Ekran kartı konusunda oldukça minimum düzeylere sahip ekran kartlarında çalışmaktadır. Ati Radeon 9800 Pro veya Nvidia GeForce 6600 ekran kartlarına sahip olmanız gereklidir.
• 4.4 GB dosya boyutu mevcuttur. 4.4 GB’dan daha fazla olan hafızalarda kurabilmeniz mümkün kılınmıştır.
• Ekran kartı konusunda tutucu olduğunu belirtmiştik. 128 MB belleğe sahip olmaları yeterlidir, ekran kartları için.

– TORRENT İNDİR –


7.310
escort bursa
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?