FİFA 2008 Torrent İndir Full

0

Fifa 2008 gerek grafikleriyle gerekse de performansıyla o yıllarda üst düzey ve bir o kadar da zevkli bir oyun olmayı başarabilmişti. 2007 yıllında piyasaya Electronic Ars tarafından piyasaya sürülen son futbol oyundur.

Gerçekten yeni oyunlardan daha zevkli ve daha bir güzel bir oyun haline gelmiştir. Oyun muazzam bir şekilde hit sağlamış ve ilgi görmeyi başarabilmiştir. Her hangi bir hataya yer vermeden hatasız bir oyun sunmaktadır. Birçok özelliyle de o yıllar da olağan üstü bir ilgi ve sorunsuz bir şekilde bu özellikleri sunabilmişlerdir. Sistem gereksinimleri ise birçok güncel sistemin herhangi bir sorun olmadan kaldıracağını ve o yıllar da olan sistemin rahatlıkla kaldırabileceği göstergesidir. Belli tuşlarla oyunun özelliklerinde rahatlıkla yaranabilmektesiniz. Kaleyi dâhil bir tuşla kontrol altına alabilmektesiniz. Oyunda kar veya yağmur gibi olaylar da oyuncularının kaymaları sizleri tedirgin ve daha keyifli bir oyun sunabilmektedirler. Grafik hataları 07 ye göre gerçekten azalmış ve birçok yeni özellikler eklenerek sizlere hem daha kaliteli hem de eskilere göre daha güncel bir oyun sunmaktadırlar. Milli takımların arasında Türkiye dâhil var ve bu konuda ise size herhangi bir sıkıntı yaşatmamaktadır. Sizler hafızanız da özel taktikler geliştirip ve bu oyuna belirleyebilirsiniz. Her türlü oyunlar da ki gibi bu oyun da ise sizleri tarihe götürecek ve anılarınız depreşebilmektedir. Oyunda her türlü sistem gereksinimlerini rahatlıkla kaldırabilecektir.

Fifa 2008 de ise abartıya ve saçma müziklere yer verilmeyip oyunların davranışlarına göre bazı belli sesler bütünleşmiş edilip gerçekten de bu konuda uzman olduklarını göstermişlerdir. Bu oyunu ps3 de dâhil rahatlıkla oynayabileceğiniz ve her hangi bir sorun söz konusu olmayacaktır. Oyunda ise 256 MB ve 1,3 Ghz istemektedir.

– TORRENT İNDİR –


6.986
OYUN BILGILERI 2 sene önce eklendi
escort bursa
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?