Driver San Francisco Torrent indir Full

2

Driver-San-Francisco-indir

Driver San Francisco Torrent indir Full

Alışıldık Driver oyunlarının üzerine koyarak gelen San Francisco, kendisine hayran kalanlara güzel süprizler yaşatıyor. Dolu bir konuyla gelen yeni oyun, önceki Driver serisi oyunlarına oranla daha başarılı ve daha kaliteli. Tanner adlı kahramanımızın fark ettiği yeni özellik itibariyle son derece değişik bir yarış anlayışı sizi bekliyor.

Tanner “shift” adında bir özelliğe kavuşuyor. Bu özelliği Tanner’in, istediği araca geçiş yapmasına olanak sağlıyor. Bu yolla yarışları manipüle ederek, istediği kişinin yarışı kazanmasına olanak sağlayan Tanner, oyunun biraz zevksizleşmesine de sebebiyet veriyor. San Francisco sokaklarında geçen bu hız dolu ve adrenalini yüksek yarışların, önceki serilere nazaran daha gerçekçi olduğunu belirtmekte fayda var.

San Francisco, önceki Driver serisi oyunlarına nazaran oldukça akıcı. Grafik anlamında da büyük gelişmeler elde eden Driver ekibinin piyasaya sunduğu oyunla büyük bir ivme yakalayacağı tahmin edilmese de hayranlarına adrenalin dolu sahneler yaşatacağı su götürmez bir gerçek. Hal böyle olunca yarış severlerin bu oyunu muhakkak denemesi gerektiği konusunda sanırım hepimiz hem fikiriz.

torrent-oyun-indir


10.690
OYUN BILGILERI 3 sene önce eklendi
escort bursa
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?