Call of Juarez Bound in Blood Torrent İndir Full

1

Call-of-Juarez-Bound-in-Blood-indir

Call of Juarez Bound in Blood Torrent İndir Full

Daha önce ele alınmamış konu üzerine inşa edilen oyunun başarılı olması bir hayli zordur. İşin içine adınızı duyurmak adına böyle bir projeye imza attığınız da ilave edildiğinde durum daha da ilgi çekici olabilir. Serinin ilk oyunu konumunda yer alan 2006 Call of Juarez, oyuncuları kendine bağlamayı, serinin yeni oyunu için belli bir hayran kitlesi oluşturmayı başarmıştı.

Ray ve Thomas karakterleriyle vahşi batı topraklarında sağ kalmanın ağır yükünü sırtınıza alıyorsunuz. Bu iki karakterin çok farklı özelliklere sahip olması, bölümden bölüme değişik seçimler yapmanıza olanak sağlıyor. Kovboy filmleriyle büyüyen bir neslin, Call of Juarez oyununu beğenmemesi pek olası gözükmüyor. Oyunu kendi dili ile yada türkçe yaması ilede oynayabilirsiniz.

Oldukça farklı bir tarz ve konuyu bünyesinde barındıran oyun başarılı grafikler ve harika senaryo ile kendini size sevdirmeyi başarıyor. Saatlerce başında oturabileceğiniz oyun, takdirinizi toplayabilecek oyunlar arasında listenin en başında kendine yer edinmeyi başarıyor. Son derece değişik konusuyla piyasadaki oyunlardan ayrılan ve konusunda rakipsiz olmayı başaran oyunun, siz oyun hayranları tarafından sevileceğinden yana şüphemiz yok.

torrent-oyun-indir


11.804
escort bursa
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?